Kdo je online
Právě připojeni - hostů: 162 
Přihlášení

 

 

 

První letní posila - Jirka Štajner

Hvězda ligy Jiří Štajner opouští Liberec a přestupuje do Mladé Boleslavi, kde se dnes dohodl na roční smlouvě s následnou opcí.

 

Vyhodnocení Tipovačky

Celoroční soutěž v tipování výsledků jednotlivých zápasů GL skončila s 30. kolem a překvapivě se na prvním místě umístili obhájce loňského vítězství Marťas.

Gratulujeme a za vítězem míří i nástěnný kalendář podepsaný hráči FKMB

 

BLAHOPŘEJEME!!!

 

 

 

Přestupové spekulace - zima 2012/2013

Během zimní pauzy Vás budu chtít informovat o možných přestupech, které se v rámci FK MB mohou uskutečnit. Ať už cestou příchodů, či odchodů. Rubriku se budu snažit průběžně aktualizovat, tak pečlivě sledujte novinky na fotbalovém trhu, popřípadě můžete přispět svou troškou do mlýna nějakou zákulisní informací.

 

30. 1. - Josef Dufek dnes v rádiu Jizera prozradil, že bych chtěl do týmu přivést ještě jednoho útočníka aspoň na hostování.

30. 1. - Mladoboleslavští mladíci Zbrožek a Schubert budou hostovat v druholigovém Varnsdorfu, útočník Gavlák se vrátil do Třince.

 

Komentáře v novém

Jak jste si již mohli všimnout, změnil jsem styl komentářů. Byl jsem k tomu donucen množícími se spamy, kterých bylo týdně okolo 500 a já nedělal nic jiného, než je mazal.

S novým stylem je tu i pár změn!

 

1) Nové komentáře jsou nově nahoře, pokud by vám to hodně vadilo, zkusil bych to změnit. Formulář pro psaní komentářů je nově také nahoře.

2) Při psaní komentářů budou hodně zvýhodněni registrovaní uživatelé. Doporučuji tedy vám, kteří máte zájem nadále diskutovat, registrujte se a přihlašujte se.

3) Příspěvky od neregistrovaných musí projít schválením administrátora. Ochrana proti spamu, jinak to nejde!

 

 

 

Představení fanoušků

 

Drahý fanoušku FK Mladá Boleslav,

Fanatic Fans na svých stránkách připravili pro své návštěvníky rubriku "Představení fanoušků". Jedná se o to, že každý fanoušek (tedy i ty) nyní může dát najevo jak je pro něj jeho milovaný klub srdeční záležitostí! Žádáme tedy zájemce, kteří se chtějí zúčastnit tohoto projektu, aby nám odpověděli na pár otázek, týkajících FKMB.

Samozřejmě že nic není zadarmo, a proto bychom Vám (těm NEJ) chtěli dát odměnu  v podobě podepsaných plakátů FKMB. Podmínkou výhry je tedy odpovědět na naše otázky (pokud možno se trošku rozepsat a neodpovídat jedním slovem) prostřednictvím formuláře, který najdete v levém menu dole, nebo  ZDE. My, vždy po 7mi lidech, vybereme "největšího fanouška" a ten cenu obdrží. Pokud budete mít jakékoliv otázky ohledně této rubriky, můžete položit svůj dotaz v komentářích, případně na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

Těšíme se na Vaše odpovědi

Tým Fanatic Fans

 

 

Z Boleslavských luhů a hájů - no. 1

... aneb Z Boleslavských juniorek, dorostu a farmy...

Boleslavský fotbal to není jen Gambrinus liga a hráči prvoligového týmu. Jak si tedy vedou týmy juniorky, dorostu a hráči na Kolínské farmě, či na hostování v jiných týmech?

 
Aktuality
Pokud někde na webu naleznete zajímavý článek o FKMB, pošlete mi odkaz na mail. Pokusíme se z toho udělat článek. dvori@ffmb.cz
Na závěr herní přípravy se Boleslavští střetli s druhým týmem NFL. V nedělním odpoledni, přesně týden před startem jarní Gambrinus ligy, ho přehráli především ve druhém poločase a zaslouženě vyhráli.
Aktuální marodka: Fabián, Štohanzl, Hůlka, Bartl, Sivrič, Klobása
Boleslavští v průběhu ledna a února šestkrát vyhráli a třikrát remizovali. Z devíti zimních přípravných utkání ani jedno neprohráli. Nejvýraznější výhru si připsali v posledním duelu s druholigovým Táborskem. Pouze jednou vyšli gólově naprázdno, a to při plichtě s rumunským soupeřem v rámci tureckého soustředění.

Zápasy v sezóně 2013/2014

23.02. FC Slovan Liberec ?:? FK Mladá Boleslav

03.03 FK Mladá Boleslav ?:? 1. FC SLovácko

09.03 SK Sigma Olomouc ?:? Fk Mladá Boleslav

Last month December 2018 Next month
M T W T F S S
week 48 1 2
week 49 3 4 5 6 7 8 9
week 50 10 11 12 13 14 15 16
week 51 17 18 19 20 21 22 23
week 52 24 25 26 27 28 29 30
week 1 31
Název o.s. by měl být: